Oleme konsulteerinud BC Kalev/Cramo korvpalliklubi, Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni, odaviskajaid, maratonijooksjaid ja tennisiste profitasemel ning palju erineva ala harrastussportlasi.

Jaana Torp
Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia erialal. Pärast ülikooli lõpetamist täiendasin end erinevate manuaalsete teraapiate valdkonnas. Olen keskendunud spordifüsioteraapiale, trauma- ja ortopeedilistele patsientide taastusravile. Suurt rõhku panen traumade ennetusele. Olen ka töötanud väikelaste füsioterapeudina ja spaa juhatajana. Paralleelselt ülikooli õpingutega omandasin EOK treenerikutse ning olen nii rühmatreeningute juhendaja kui personaaltreener.

Täiendan end pidevalt spordimeditsiini, füsioteraapia, toitumise ja treeningute  alastel konverentsidel ning koolitustel. 
Olen litsentseeritud kinesioteipimises.
Eesti Füsioterapeutide Liidu liige alates 2016a.

jaana@spordivigastused.ee

Mirjam Lehismets

Endine tõkkesprinter (Euroopa U23 kuld 2005.a. ja Universiaadi 1. koht 100m tõkkejooksus 2005.a.). Lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia erialal. Omandanud EOK treenerikutse fitnessi-jõusaalitreeneri erialal. Läbinud erinevaid täiendkoolitusi füsioteraapia, toitumise, spordimeditsiini erialal ning lõpetanud ka Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja õppe. Olen spordifüsioteraapiale, trauma- ja ortopeedilistele patsientide füsioteraapiale.

 Olen litsentseeritud kinesioteipimises.

Olen omandanud ka FAF (Fitness Academy of Finland) jõusaalitreeneri ning personaaltreeneri litsentsi.

Eesti Füsioterapeutide Liidu liige.
Eesti Personaaltreenerite Liidu liige.KONSULTANDID:

Kaspar Rõivassepp

Omab pikaajalist töökogemust spordiga tegelejatega. Ta on Eesti jalgpallikoondise ja Jalgpalliklubi FC Flora arst ning Eesti tunnustatud ortopeed.  

Voog. Tee ise koduleht!

For more information about installing the Google Tag Manager snippet, visit our Quick Start Guide .